TRAUKU PREZENTĀCIJA STOCKMANN

Universālveikalā Stockmann atklāts tradicionālais, klientu iecienītais Ziemassvētku tirdziņš, kurā pieejami dekori, trauki, tekstils un piederumi svētku noskaņas radīšanai mājās. Tirdziņš atklāts ar mākslinieces Elitas Patmalnieces trauku kolekcijas prezentāciju un ziedu dizainera un interjera dekoratora ilggadējā zīmola Shishi pārstāvja svētku dekorējumu un galdu klājumu tendenču meistarklasi.  Namamātes lomu uzņēmās TV raidījumu vadītāja Lelde Ceriņa.

 “Radot aizraujošu iepirkšanās vidi un svētku noskaņu ikdienā, u/v Stockmann pirmssvētku periodā vēlas sniegt pircējiem paliekošas sajūtas, iedvesmu un idejas svinēšanai. Aicinu izjust Ziemassvētku noskaņu un nesteidzīgi iegādāties dāvanas un greznumlietas mājas rotāšanai jau tagad, jo tieši svētku gaidīšanas laiks ir pats maģiskākais. Turklāt šogad Stockmann tirdziņā pieejams īpaši plašs dekoru piedāvājums, kas patiks gan tradicionālā Ziemassvētku stila, gan dabiskuma, gan arī spožas greznības cienītājiem,” stāsta Dace Goldmane, Stockmann direktore.

Pasākuma laikā māksliniece Elita Patmalniece prezentēja trauku kolekciju, kas veidota nesen atklātās personālizstādes „Apziņas skices” motīvos. Traukos dominē melnbaltie toņi, kuros atainoti dažādi dabas elementi, piemēram, ziedi, tauriņi un sēnes.  Elitas Patmalnieces mākslinieciski apgleznotie trauki sasaucas ar Stockmann dekorēšanas konceptu Woodland un ir nopērkami arī u/v Stockmann.

https://www.stockmann.lv/par-mums/relizes/ar-makslinieces-elitas-patmalnieces-trauku-kolekcijas-prezentaciju-stockmann-atklaj-ziemassvetku-tirdzinu/